Piłka nożna. Porażka Iskry Szydłowo. Dziesięć bramek czarnkowskiej Noteci

Grająca w osłabionym składzie Iskra Szydłowo nie sprostała we Wrześni miejscowej Victorii, przegrywając 0:2. Nasza drużyna plasuje się w rozgrywkach IV ligi na dziesiątym miejscu fot. Wiesław Szmagaj
W IV lidze Iskra Szydłowo nie sprostała w wyjazdowym meczu Victorii Września. Aż dziesięć goli zaaplikowała Sparcie Szamotuły Noteć Czarnków!

W przedostatniej kolejce IV ligi Iskra Szydłowo gościła we Wrześni, gdzie zmierzyła się z miejscową Victorią. Gospodarze okazali się niegościnni, wygrywając mecz 2:0 (1:0). Nasz zespół zagrał w osłabionym składzie i nie poradził sobie z dobrze prezentującą się drużyną z Wrześni.

Gospodarze objęli prowadzenie w 19. minucie. Szydłowianie mieli w pierwszej połowie okazje do zdobycia bramki, ale ich nie wykorzystali. W drugiej części spotkania Victoria Września podwyższyła wynik na 2:0. Stało się to w 80. minucie po problematycznym rzucie karnym. Mimo optycznej przewagi Iskry Szydłowo rezultatu nie udało się zmienić. Aktualnie nasz zespół zajmuje w rozgrywkach dziesiąte miejsce.

W V lidze wszystkie nasze ekipy rywalizowały na wyjazdach. W Szamotułach kibice zobaczyli aż 15 goli, a więc średnio gol padał co 6 minut. Niezwykle skuteczna Noteć Czarnków pokonała gospodarzy 10:5. Trzy punkty zainkasowała także Pogoń Łobżenica, która wysoko wygrała w Poznaniu z Przemysławem 6:1. Niestety, porażkę zanotował Lubuszanin Trzcianka, ulegając AP Reissa Poznań 1:2.

Przed ostatnią kolejką spotkań w V lidze prowadzi Noteć Czarnków (72 pkt.), przed Wiarą Lecha Poznań (62) i Pogonią Łobżenica (58). Lubuszanin Trzcianka zajmuje szóste miejsce (48).