Piłka nożna. Porażka Iskry Szydłowo i zwycięstwa naszych drużyn w V lidze

Iskra Szydłowo liczyła na trzy punkty w potyczce z Victorią w Ostrzeszowie, ale ostatecznie 1:0 wygrali gospodarze fot. Wiesław Szmagaj
Bez punktów wróciła z Ostrzeszowa IV-ligowa drużyna Iskry Szydłowo. Komplet zwycięstw odniosły natomiast nasze zespoły w V lidze.

W 7. kolejce IV ligi Iskra Szydłowo gościła w Ostrzeszowie, gdzie uległa miejscowej Victorii 0:1. Mecz stał na niskim poziomie, a nasz zespół przystąpił do niego osłabiony brakiem kilku czołowych zawodników. Do tego w 25. minucie kontuzji doznał Adrian Mikołajczak.

Pierwsza połowa spotkania zakończyła się wynikiem bezbramkowym. Kiedy wydawało się, że drużyny podzielą się punktami gospodarze zdobyli w 65. minucie gola. Jak się później okazało był on na wagę zwycięstwa. Szydłowianie zajmują obecnie 17 miejsce w czwartoligowej stawce drużyn.

Świetnie spisały się nasze drużyny w V lidze, mimo tego, że grały na wyjazdach. Odniosły one komplet zwyciestw. Noteć Czarnków pokonała 2:0 Wełnę Skoki i nadal jest liderem rozgrywek. Lubuszanin Trzcianka wygrał z Polonią Chodzież 2:0, a Pogoń Łobżenica rozgromiła Spartę Oborniki 5:1. Po czterech kolejkach spotkań zespół z Łobżenicy zajmuje trzecie miejsce, a Lubuszanin Trzcianka plasuje się na ósmej pozycji.