Piłka nożna. Porażki naszych czwartoligowych drużyn

Piłkarze Hydro Lubuszanina Trzcianka udali się do Ostrzeszowa w mocno osłabionym składzie, bez kilku czołowych zawodników fot. Wiesław Szmagaj
W 2. kolejce rundy wiosennej IV ligi nasze zespoły nie zdobyły punktów. Iskra Szydłowo przegrała w Gołuchowie, a Hydro Lubuszanin Trzcianka w Ostrzeszowie

Niewiele brakowało, aby z Gołuchowa piłkarze Iskry Szydłowo wywieźli remis. Do 89. minuty nasz zespół remisował z miejscowym LKS 1:1, a strzelcem gola dla szydłowian był Wojciech Szwedek, który umieścił pile w siatce po rzucie rożnym. Niestety, w końcówce gospodarze strzelili bramkę i zwyciężyli 2:1. Szkoda straconego punktu, bo mecz był wyrównany, a zawodnicy Iskry zagrali bardzo ambitnie.
Niepowodzeniem zakończył się wyjazd MKS Hydro Lubuszanina Trzcianka do Ostrzeszowa na mecz z Victorią. Nasz zespół udał się w daleką podróż mocno osłabiony. Zabrakło Dawida Bielejewskiego, Jakuba Fatygi, Adama Lebiotkowskiego, Mikołaja Łuczaka, Wiesława Natkańca, Szymona Turka, Marcina Urbańskiego, Pawła Wichra oraz Krzysztofa Żybury.⚪️ Trzcianecka drużyna przegrywała do przerwy 0:1. Po zmianie stron miała kilka dobrych okazji na zdobycie goli. Dwukrotnie próbował pokonać bramkarza gospodarzy Ambrosio Preira, raz Paweł Iwanicki, Krystian Kasperek oraz Fandenwer González. Lubuszanin postanowił zaryzykować, skupiając swoje siły na ataku. Został za to skarcony. Victoria zdobyła w ciągu ostatnich siedmiu minut trzy gole i wysoko wygrała 4:0.