Piłka nożna. Remis Iskry Szydłowo, w V lidze bez zwycięstw

Na swoim boisku Lubuszanin Trzcianka zremisował 2:2 z Koroną Stróżewo. W V lidze nasza drużyna zajmuje piąte miejsce, z teoretycznymi szansami na awans fot. lubuszanin.futbolowo.pl
To nie był udany weekend dla czołowych drużyn piłkarskich z naszego regionu. W IV i V lidze żadna z nich nie wygrała swojego meczu.

Jeden punkt wywalczyła w Kole Iskra Szydłowo. Mecz z miejscową Olimpią zakończył się wynikiem 1:1 (0:1). Bramkę dla naszego zespołu zdobył w 2. minucie Adrian Pietrowski. Po pierwszej połowie Iskra prowadziła, ale w drugiej części spotkania gospodarze wyrównali rezultat spotkania. Uczynili to w 58. minucie, a później żadnej z drużyn nie udało się trafić do bramki rywala i zespoły ostatecznie podzieliły się punktami.

Szydłowianie zajmują aktualnie w IV lidze ósme miejsce (33 pkt.). Prowadzi Unia Swarzędz (46), przed Mieszko Gniezno (45). W najbliższą sobotę nasz zespół podejmie Huragan Pobiedziska, który prezentuje klasę podobną do Iskry, wyprzedzając ją o dwie pozycje. Spotkanie zaplanowano na godz. 14.00.

W V lidze z naszych drużyn tylko Lubuszanin Trzcianka powiększył swój dorobek punktowy. Zremisował on na swoim boisku z Koroną Stróżewo 2:2. Pozostałe nasze zespoły zanotowały porażki. Noteć Czarnków uległa na swoim boisku 0:1 Akademii Piłkarskiej Reissa Poznań. Pogoń Łobżenica przegrała u siebie z Zamkiem Gołańcz 2:3. Mimo porażki na czele rozgrywek jest Noteć Czarnków (44 pkt.), która wyprzedza AP Reissa Poznań (38) i Zamek Gołańcz (37). Piąte miejsce zajmuje Lubuszanin Trzcianka (29), a szóste Pogoń Łobżenica (28).