Piłka nożna. Remisy naszych czwartoligowych drużyn w 31. kolejce spotkań

Hydro Lubuszanin Trzcianka zremisował na własnym boisku 1:1 z dobrze grającą w grupie spadkowej Obrą Kościan fot. Lubuszanin Futbolowo
Podobnie jak w poprzedniej kolejce, drużyny Iskry Szydłowo i Hydro Lubuszanina Trzcianka zagrały na swoich boiskach. Nasze zespoły wywalczyły tym razem po jednym punkcie.

Iskra Szydłowo podejmowała Victorię września. Spotkanie zakończyło się wynikiem 2:2 (1:0). Prowadzenie szydłowianom dał w 37. minucie Wojciech Szwedek. Goście odpowiedzieli dwoma golami (60' i 83 ') i wyszli na prowadzenie. Remis gospodarzom uratowała bramka strzelona w 90. minucie przez Adriana Pietrowskiego.

Do Trzcianki natomiast przyjechała dobrze grająca Obra Kościan. Lubuszanin zremisował z tą drużyną 1:1 (0:1). Goście objęli prowadzenie w 22. minucie spotkania. Bramkę wyrównującą dla naszej drużyny zdobył w 53. minucie Łukasz Cyruk, który strzałem głową umieścił piłkę w siatce.

W V lidze Pogoń Łobżenica pokonała u siebie Polonię Chodzież 1:0 i została wiceliderem rozgrywek. Czwarte miejsce zajmuje czarnkowska Noteć, która pewnie wygrała 3:0 w Połajewie z Płomieniem. Przykrą porażkę zanotował GLKS Wysoka, ulegając na własnym boisku Concordii Murowana Goślina 0:3. Trzy punkty po zwycięstwie 2:1 ze Spartą Szamotuły zainkasował w Śmiłowie Orkan. Zespół ten zajmuje 14. miejsce, GLKS Wysoka jest 17., a Płomień Połajewo 18.