Piłka nożna. Rok temu w finale Pucharu Polski OZPN w Pile Lubuszanin Trzcianka pokonał Iskrę Szydłowo. Zobacz zdjęcia

W kwietniu 2019 roku MKS Hydro Lubuszanin Trzcianka pokonał w finale Pucharu Polski OZPN Iskrę Szydłowo 3:0 (2:0)

W ostatnią środę kwietnia 2019 roku stadionie MOSiR-u w Pile odbył się mecz finałowy Pucharu Polski OZPN. Zmierzyły się w nim zespoły Lubuszanina Trzcianka i Iskry Szydłowo.
W pierwszej połowie Lubuszanin zdobył dwa gole po strzałach Radosława Barabasza. Wynik meczu ustalił w drugiej połowie wprowadzony na boisko Mikołaj Łuczak. „Lubu” pewnie pokonał Iskrę 3:0 i odebrał z rąk Adama Lubońskiego, prezesa OZPN Piła, okazały puchar.