Piłka nożna. W IV lidze remis Iskry Szydłowo i walkower dla Lubuszanina Trzcianka

Hydro Lubuszanin Trzcianka uległ na boisku Krobiance Krobia 2:3, ale spotkanie zostało zweryfikowane jako walkower 3:0 dla naszego zespołu, bo w ekipie gości wystąpił nieuprawniony piłkarz fot. Lubuszanin Futbolowo
Cztery punkty wywalczyły w 28. kolejce nasze czwartoligowe drużyny. Iskra Szydłowo zremisowała w Ostrowie Wlkp., a Lubuszanin Trzcianka wygrał walkowerem Krobianką Krobia.

Cenny remis zanotowała Iskra Szydłowo. Nasz zespół zremisował z Centrą w Ostrowie Wlkp. 1:1. Szydłowianie zrealizowali założenia taktyczne trenera Piotra Sochackiego i przywieźli z Ostrowa cenny punkt. Co istotne, uczynili to po dobrej grze. Gospodarze zdobyli bramkę w 20. minucie z rzutu karnego. Iskra wyrównała dziewięć minut później po golu samobójczym ostrowian.

Z piekła do nieba - tak można określić sytuację Hydro Lubuszanina Trzcianka, który podejmował Krobiankę Krobia. Na boisku uległ on rywalowi 2:3 (0:0). Na początku drugiej połowy goście zdobyli pierwszą bramkę. W 67. minucie gola wyrównującego z dystansu zdobył Marcin Urbański. Sześć minut później podopieczni Jarosława Feciucha wyszli na prowadzenie, po dośrodkowaniu Jakuba Czaplińskiego i efektownym golu Pawła Iwanickiego. Krobianka strzeliła jednak w końcówce meczu dwa gole.

Wydział Gier i Ewidencji Wielkopolskiego ZPN zweryfikował jednak wynik tego spotkania jako walkower 3:0 na korzyść Lubuszanina. Powodem takiej decyzji był występ nieuprawnionego zawodnika w drużynie gości.