Piłka nożna. W IV lidze zwycięstwo Lubuszanina Trzcianka i remis Iskry Szydłowo

Hydro Lubuszanin Trzcianka (w niebieskich strojach) rundę jesienną zakończył zwycięstwem. Teraz czas na odpoczynek, a potem na przygotowania do wiosennych spotkań Wiesław Szmagaj
Zakończyła się runda jesienna IV ligi. W ostatniej kolejce Iskra Szydłowo zremisowała na wyjeździe z Kotwicą Kórnik, a Hydro Lubuszanin Trzcianka pewnie pokonał u siebie Wartę II Poznań

Iskra Szydłowo była faworytem spotkania z Kotwicą w Kórniku. Liczono, że zespół ten przełamie wyjazdową niemoc. Wszystko było na dobrej drodze, aby tak się stało. Adrian Pietrowski zdobył w 35. minucie prowadzenie dla szydłowian. Radość nie trwała jednak długo, bo chwilę później gospodarze wyrównali z rzutu karnego. Wynik 1:1 nie zmienił się już do końca spotkania. Iskra ma jeszcze do rozegrania zaległe spotkanie z Tarnovią w Tarnowie Podgórnym, który odbędzie się w najbliższą sobotę.
Zwycięstwo odniósł Hydro Lubuszanin Trzcianka. Pokonał on na swoim boisku Wartę II Poznań 4:2 (1:0). Goście mając po pierwszej połowie jednobramkową stratę strzelili dwie bramki i objęli prowadzenie. Drużyna z Trzcianki odpowiedziała jednak trzema golami. Na listę strzelców wpisali się: Paweł Wicher (39', 79'), Ilya Yurchenko (88') i Mateusz Jurków (89'). Na koncie Lubuszanina zostały zapisane cenne trzy punkty, które zapewne przydadzą się w walce o utrzymanie w gronie czwartoligowców.