Piłka nożna. W IV lidze zwycięstwo Lubuszanina Trzcianka i porażka Iskry Szydłowo

Trzy punkty zainkasował Hydro Lubuszanin Trzcianka. W 3. kolejce rundy wiosennej pokonał on u siebie 2:0 GKS Dopiewo Lubuszanin Futbolowo
Kolejne mecze odbyły się w IV lidze. W 3. kolejce nasze zespoły grały ze zmiennym szczęściem. Lubuszanin Trzcianka pokonał 2:0 GKS Dopiewo, a Iskra Szydłowo uległa Victorii Września 1:3.

W Trzciance rozpoczęcie spotkania poprzedziła minuta ciszy, upamiętniająca zmarłych w minionych miesiącach: Jędrzeja Kruszyńskiego oraz Mariusza Wąchnickiego. Podopieczni Jarosława Feciucha okazali się zespołem lepszym od GKS Dopiewo. Powracający po kontuzji Paweł Wicher już kilka sekund po wejściu na boisko zdobył pierwszego gola po dośrodkowaniu Adama Lebiotkowskiego. W końcówce meczu wynik ustalił świetnym strzałem z dystansu Łukasz Cyruk. Pierwsza połowa spotkania była nieciekawa, w drugiej zdecydowanie przeważał Hydro Lubuszanin.

Iskra Szydłowo miała po raz kolejny na swojej drodze trudnego rywala - Victorię Września. Do tego szydłowianie z różnych przyczyn (kontuzje, kwarantanna) zagrali w osłabionym składzie. Zabrakło także trenera Piotra Sochackiego, którego zastępował grający w tym meczu Łukasz Walkowiak. Iskra objęła prowadzenie w 37. minucie po golu Michała Wawszczaka. Niestety, w końcówce pierwszej połowy nasz zespół stracił dwie bramki (43' i 45+1'). Do przerwy gospodarze prowadzili więc 2:1. W drugiej połowie spotkania Victoria strzeliła kolejnego gola (69') i ostatecznie zwyciężyła 3:1.