Piłka nożna. W meczu IV ligi Iskra Szydłowo przegrała w Gnieźnie z Mieszkiem

Po dwóch kolejkach spotkań IV ligi zespół Iskry Szydłowo jest bez punktów. W minioną sobotę nasi piłkarze przegrali 0:2 w Gnieźnie z walczącym o awans Meszko fot. Wiesław Szmagaj
Udostępnij:
W 2. kolejce IV ligi Iskra Szydłowo gościła w Gnieźnie. Miejscowy Mieszko okazał się o dwie bramki lepszy od naszej drużyny.

Szydłowianie mogli rozpocząć ten mecz z przytupem, bo już w 5. minucie Michał Pakuła mógł dać naszej drużynie prowadzenie. Jego strzał z prawej strony minimalnie minął słupek. Kwadrans później zawodnik Iskry faulował w polu karnym i sędzia zarządził "jedenastkę". Gospodarze wykorzystali szansę na zdobycie gola i prowadzili 1:0. Takim rezultatem zakończyła się pierwsza połowa spotkania.
Po zmianie stron w 68. minucie czerwona kartkę otrzymał piłkarz gospodarzy. Szydłowianie poczuli szansę na wyrównanie, ale byli nieskuteczni. Gnieźnianie nie przejęli się trudną dla nich sytuacją i w 81. minucie po ładnej akcji zdobyli bramkę na 2:0. Do końca meczu wynik nie uległ już zmianie.