Piłka nożna. W meczu IV ligi Iskra Szydłowo wydarła zwycięstwo Odonalovii Odolanów. Zobaczcie zdjęcia

W IV lidze Iskra Szydłowo przełamała wreszcie złą passę, pokonując po świetnym finiszu Odolanovię Odolanów. Blisko zdobycia ligowych był Lubuszanin Trzcianka, który długo prowadził z TPS Winogrady.

W Szydłowie Iskra podejmowała Odolanovię. To było dramatyczne spotkanie. Jego początek to wyraźna przewaga naszego zespołu. Po pierwszej połowie to jednak goście z Odolanowa prowadzili 1:0, strzelając gola w 25. minucie.
W drugiej części meczu ambitnie grający szydłowianie odrobili jednak stratę. W jego końcówce Iskra zdobyła dwie bramki, a ich strzelcem był Adrian Mikołajczak. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem naszej drużyny 2:1 (0:1), a zamieszczone zdjęcia pochodzą z tego meczu.
Hydro Lubuszanin Trzcianka rywalizował w Poznaniu z TPS Winogrady. Spotkanie rozpoczęło się od prowadzenia naszej drużyny, a bramkę zdobył w 15. minucie Paweł Iwanicki. Potem Marcin Urbański trzykrotnie umieścił piłkę w siatce gospodarzy, ale żaden z goli nie został uznany. TPS Winogrady zdobył dwie bramki (w tym drugą w ostatniej minucie) i zwyciężył 2:1 (0;1).