W 2. kolejce spotkań ze zwycięstw w V lidze cieszyły się zespoły z Czarnkowa, Łobżenicy i Śmiłowa. Dwie pierwsze ekipy uczyniły to po raz drugi. Trzy punkty zainkasowały także nasze czwartoligowe drużyny

W spotkaniu V ligi czarnkowska Noteć po dobrym meczu pokonała na własnym boisku Spartę Złotów 4:1 (2:0). Nasz zespół objął prowadzenie w 13. minucie po bramce Kamila Magdziarza, a na 2:0 podwyższyła w 31. minucie po golu Kacpra Grygiera. W drugiej połowie spotkania czarnkowianie dołożyli jeszcze dwa gole, a ich autorem był wprowadzony na boisko Bartosz Jaworski. Goście odpowiedzieli jednym celnym trafieniem Krzysztofa Wojciechowskiego. W naszej galerii zdjęcia z tego meczu.

Dobrze spisały się także inne nasze piątoligowe zespoły. Orkan pokonał wysoko Leśnika Margonin 5:2, a Pogoń Łobżenica rozgromiła w Połajewie Płomień 6:2. Porażkę zanotował natomiast GLKS Wysoka, który uległ u siebie Polonii Chodzież 1:2. Po dwóch kolejkach spotkań na czele jest Pogoń Łobżenica (6 pkt.), która wyprzedza Zamek Gołańcz (6) i Noteć Czarnków (6). Siódme miejsce zajmuje Orkan Śmiłowo (3), trzynaste Płomień Połajewo (1), a piętnaste GLKS Wysoka (0).
Udanie zaprezentowały się nasze drużyny w IV lidze. Iskra Szydłowo podejmowała TPS Winogrady Poznań i wygrała 3:1 (2:0). Pierwszą bramkę dla szydłowian zdobył Jędrzej Wiśniewski w 15. minucie, umieszczając piłkę w bramce głową po dośrodkowaniu Adriana Pietrowskiego. Na 2:0 podwyższył w 42. minucie Łukasz Skwarek. Po zmianie stron nastąpiła mobilizacja w obozie gości, którzy w 77. minucie zdobyli gola. Tuż przed końcem spotkania (90'+5') wynik na 3:1 ustalił Michał Wawszczak.
Powody do zadowolenia mieli kibice w Trzciance. Hydro Lubuszanin pokonał KKS Kalisz 5:3 (4:3). Bramki dla naszego zespołu zdobyli: Michał Łuczak 2, Paweł Wicher 2 i Paweł Iwanicki. Iskra po 2. kolejce zajmuje piątą pozycję (4 pkt.), a Lubuszanin dziesiątą (3 pkt.).