Piłka Nożna. W Pile odbył się Turniej Nocny o Puchar Starosty Pilskiego. Obejrzyjcie zdjęcia z tej imprezy

Na Stadionie Powiatowym w Pile 12 drużyn rywalizowało w Turnieju Nocnym o Puchar Starosty Pilskiego. Jego organizatorem było Stowarzyszenie Orlik Piła i Starostwo Powiatowe w Pile. Zwycięzcą turnieju została drużyna Pici Polo

W pierwszej fazie zespoły rywalizowały w trzech grupach systemem każdy z każdym. Awans do ćwierćfinałów uzyskały po dwie najlepsze drużyny z każdej grupy. Zwycięzcy znaleźli się w półfinałach. Czwartym półfinalistą został zwycięzca baraży, w których udział wzięli wszystkie drużyny z trzecich miejsc.
Ostatecznie triumfatorem turnieju została drużyna Pici Polo. Pokonała ona w finale Skup Złomu Cichy 1:0.
WYNIKI FAZY PUCHAROWEJ
Ćwierćfinały: Skup Złomu vs Czarni Dawid 2:1, Pici Polo vs Eltom 2:0, Trans vs Zjednoczone Grubaski 1:0.
Baraże: Desk-Pral vs Second Chance 3:1, Noteć Miasteczko vs Desk-Pral 0:1, Second Chance vs Noteć Miasteczko 1:6.
Półfinały (losowanie): Pici Polo vs Desk-Pral 1:1 k. 8:7, Kozieł Trans vs Skup Złomu 0:1.
O trzecie miejsce: Kozieł Trans vs Desk-Pral 3:3 k. 3:2.
Finał: Pici Polo vs Skup Złomu 1:0.

Maksym Chłań: Awans przyjdzie jeśli będziemy skoncentrowani