Piłka nożna. Zwycięstwo Hydro Lubuszanina Trzcianka, porażka Iskry Szydłowo

Ze zmiennym powodzeniem grały nasze drużyny w 30. kolejce IV ligi. Hydro Lubuszanin Trzcianka pokonał Tarnovię Tarnowo Podgórne, a Iskra Szydłowo uległa drużynie LKS Gołuchów.

Tym razem nasze czwartoligowe drużyny wystąpiły na swoich boiskach. Aż siedem goli padło w Trzciance, gdzie Lubuszanin podejmował Tarnovię Tarnowo Podgórne. Nasz zespół zwyciężył 4:3 (2:0). Gospodarze mieli w pierwszej połowie spotkania dużą przewagę, co udokumentowali bramkami zdobytymi przez Pawłów: Wichra i Iwanickiego. W drugiej części meczu Tarnovia strzeliła trzy gole, a Lubuszanin dwa (autorstwa Pawła Wichra).

Punktów nie zdobyła Iskra Szydłowo. Nasza drużyna przegrała z LKS Gołuchów 0:2 (0:1). Szydłowianie już na początku meczu stracili bramkę, a w drugiej połowie goście strzelili kolejnego gola. Od 56. minuty Iskra grała w dziesiątkę, bo czerwoną kartkę otrzymał Kamil Goździkowski. Szydłowianie zajmują siódme miejsce, Lubuszanin jest siedemnasty.

W V lidze Pogoń Łobożenica zagrała w Obornikach, gdzie wysoko pokonała Spartę 5:1. W ten sposób łobżeniczanie utrzymali trzecie miejsce w rozgrywkach. Punktów nie zdobyli piłkarze Noteci Czarnków, którzy na własnym boisku ulegli niespodziewanie ekipie Lechity Kłecko 0:1. W Złotowie Sparta wygrała z Orkanem Śmiłowo 1:0. Dotkliwe, wyjazdowe porażki zanotowały zespoły Płomienia Połajewo i GLKS Wysoka. Ten pierwszy zespół uległ 0:5 Concordii Murowana Goślina, drugi 2:5 Czarnym Czerniejewo.