Piłka nożna. Zwycięstwo Iskry Szydłowo i remis Noteci Czarnków

Noteć Czarnków po świetnych występach w IV lidze na początku sezonu seryjnie traci punkty. W spotkaniu z Koroną Piaski nasz zespół uczynił to po raz czwarty z rzędu mbojnowski.pl
Dobrze w końcówce rundy jesiennej IV ligi gra Iskra Szydłowo. Gorzej w tej fazie rozgrywek wiedzie się natomiast Noteci Czarnków.

Iskra Szydłowo podejmowała Mieszko Gniezno. Był to ostatni mecz szydłowian jesienią na swoim boisku. Gospodarze nie zaprzepaścili szansy na powiększenie swojego dorobku o trzy punkty, wygrywając 2:1 (0:0). Pierwsza połowa spotkania nie przyniosła bramek. Iskra objęła prowadzenie w 60’, po strzale samobójczym zawodnika gości. Na 2:0 podwyższył w 72’ Sebastian Kościański, strzelając po długim rogu z ostrego kąta precyzyjnie w „okienko” bramki. W 90+1’ Mieszko ustalił wynik spotkania na 2:1.

Czwarty raz z rzędu punkty straciła Noteć Czarnków. Nasz zespół zremisował z Koroną Piaski 1:1 (0:0). W pierwszej połowie spotkania przeważali czarnkowianie, ale byli nieskuteczni. Po zmianie stron obydwa zespoły zdobyły po jednym golu, a strzelcem bramki dla Noteci był Bartosz Kalupa. Wynik spotkania nie satysfakcjonuje naszej drużyny, która w tym sezonie ma wysokie aspiracje. Niestety, ostatnie mecze czarnkowian się nie udały.

W V lidze w meczach naszych drużyn padło wiele bramek. W Skokach Pogoń Łobżenica rozgromiła miejscową Wełnę 8:1! Aż cztery bramki dla łobżeniczan zdobył Wojciech Węgrzyn. Lubuszanin Trzcianka na własnym boisku pokonał 4:1 1922 Lechię Kostrzyn. W Śmiłowie Orkan uległ Zamkowi Gołańcz 2:5. W rozgrywkach prowadzi Pogoń Łobżenica (31 pkt.). Lubuszanin jest ósmy (24).