Pilskie siatkarki uległy Pałacowi Bydgoszcz 2:3 i zakończyły sezon na 11 miejscu. Zobacz zdjęcia

Drużyna Enea PTPS Piła uległa po blisko dwugodzinnej walce na własnym parkiecie Pałacowi Bydgoszcz 2:3 (25:21, 25:19, 20:25, 24:26, 12:15). Było to spotkanie rewanżowe o 11 miejsce. Pilanki po dwóch wygranych setach prowadziły w trzeciej partii i większość kibiców cieszyła się już z pewnego zwycięstwa w ostatnim meczu sezonu. Bydgoszczanki nie poddały się jednak, wygrywając tego seta, a także dwa kolejne. MVP spotkania została Marta Ziółkowska z Pałacu. Po zwycięstwie w Bydgoszczy 3:1 nasz zespół okazał się lepszy w dwumeczu z drużyną z Bydgoszczy i ostatecznie zajął w rozgrywkach Orlen Ligi 11 miejsce. Więcej w Tygodniku Pilskim.