Wybierz region

Wybierz miasto

  XLI Plebiscyt na 10 Najpopularniejszych Sportowców Regionu Pilskiego w 2016 roku

  Zapraszamy do udziału w Plebiscycie Tygodnika Pilskiego na 10 Najpopularniejszych Sportowców Regionu Pilskiego w 2016 roku. Ma on wieloletnią tradycję. Swoich sportowych ulubieńców będziemy wybierać już po raz czterdziesty pierwszy. Na liście dotychczasowych laureatów nie brakuje uznanych nazwisk. W tym roku do plebiscytowej rywalizacji staje dwudziestu kandydatów. Reprezentują oni jedenaście dyscyplin sportowych. Głosowanie potrwa do 9 lutego 2017 roku do godz. 23.59.
  W jaki sposób oddać głosy na wybranego sportowca? Należy wysłać sms na numer 72355, wpisując w treści SPORT i po kropce numer kandydata. Dokładna instrukcja jak głosować na konkretnego sportowca znajduje się przy opisie jego sylwetki. Koszt sms-a wynosi 2,46 zł z VAT. Oczywiście można wysłać dowolną ilość sms-ów, co zwiększy szansę na końcowy sukces wybranego kandydata. Wyniki można śledzić na naszym portalu na bieżąco.

  Regulamin plebiscytu

  Ostatnie plebiscyty

  Plebiscyt

  Psy, koty i inne istoty

  Psy, koty i inne istoty

  Ruszyło głosowanie w naszym plebiscycie Psy, koty i inne istoty. Prezentujemy pierwszą 20 kandydatów, choć jest ich już nieco więcej. Wszystkich można zobaczyć na...

  Inne plebiscyty