Po wygranej w Stęszewie Noteć Czarnków wróciła na pozycję lidera IV ligi

Noteć Czarnków pojechała na mecz do Stęszewa z zamiarem zdobycia trzech punktów, ale miejscowy Lipno nie ułatwiał czarnkowianom realizacji zadania mbojnowski.pl
W IV lidze nasze drużyny grały na wyjazdach. Iskra Szydłowo zremisowała z Polonią Kępno, a Noteć Czarnków wygrała w Stęszewie, wracając na pozycję lidera.

Noteć Czarnków pojechała na mecz do Stęszewa z zamiarem zdobycia trzech punktów. Miejscowy Lipno nie zamierzał jednak ułatwiać czarnkowianom zadania. Pierwsza połowa upłynęła pod znakiem kilku ciekawych akcji ze strony biało-zielonych i bramki zdobytej przez Szymona Piekarskiego. Jednak w miarę upływu czasu to gospodarze częściej gościli w polu karnym Noteci i stwarzali zagrożenie pod jej bramką.

Druga połowa meczu toczyła się w warunkach zimowych, przy padającym śniegu. W tej części spotkania najpierw bramkę dla czarnkowian z rzutu wolnego zdobył Szymon Piekarski, a później rzut karny wykorzystał Kamil Magdziarz. Goście odpowiedzieli jednym golem, ulegając Noteci 1:3 (0:1).

Iskra Szydłowo podtrzymała w Kępnie serię ośmiu meczów bez porażki. Po pierwszej połowie miejscowa Polonia prowadziła 1:0, zdobywając bramkę w 28’ ze stałego fragmentu gry. Wyrównał w 83’ Mateusz Górny. Wcześniej szydłowianie nie wykorzystali rzutu karnego. Mecz zakończył się ostatecznie remisem 1:1 (1:0).

Opady śniegu storpedowały rozgrywki V ligi. Nie zagrał żaden z naszych zespołów. Mecze Pogoni Łobżenica z Lubuszaninem Trzcianka i Leśnika Margonin z Orkanem Śmiłowo zostały przełożone na inny termin. Prowadzi Polonia Chodzież (32 pkt.), przed Pogonią Łobżenica (32).