Nasza Loteria NaM - pasek na kartach artykułów

Prezydent i senator przy stole. Debatują i popierają Strajk Kobiet!

OPRAC.:
Martin Nowak
Martin Nowak
Arch. Biuro A. Szejnfelda
Adam Szejnfeld, senator RP i Piotr Głowski, prezydent Piły, rozmawiali dzisiaj na ważne dla miasta i kraju tematy, między innym: bezpieczeństwo zdrowotne mieszkańców, słuszny protest kobiet w imię prawa do wolnego wyboru, prospołeczne inwestycje, by miasto było nie tylko miejscem pracy, ale także życia rodzinnego, rekreacji i wypoczynku jego mieszkańców.

Epidemia wywołująca chorobę COVID-19 jest obecnie tematem większości rozmów. Nie dziwi zatem, że senator Adam Szejnfeld oraz prezydent Piotr Głowski rozmawiali dzisiaj o tym w aspekcie bezpieczeństwa zdrowotnego mieszkańców Piły.

Poza tym, trudno było nie poruszyć także innej i jakże ważnej aktualnie sprawy, mianowicie słusznych protestów ulicznych kobiet na rzecz wolnego wyboru. Demokratyczne państwo nie może dążyć do zawłaszczania wszystkich sfer życia obywateli, w tym przede wszystkim sfery wolności, godności oraz samostanowienia. Senator Adam Szejnfeld oraz prezydent Piotr Głowski mają w tym względzie takie samo stanowisko - popierają Strajk Kobiet.

Mimo bieżących problemów trzeba patrzeć w przyszłości, dlatego na spotkaniu prezydenta i senatora poruszono też wiele innych zagadnień, zwłaszcza ważnych dla stolicy Wielkopolski Północnej. W tym zakresie rozmawiano między innymi na temat stanu realizacji drugiego etapu tworzenia Pilskiej Strefy Aktywności.

od 7 lat
Wideo

Tadeusz Płużański - Dlaczego warto pielęgnować pamięć o wyklętych

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na pila.naszemiasto.pl Nasze Miasto