PTPS Piła - Impel Wrocław: 3:1 dla pilanek

W sobotę siatkarki PTPS Piła pokonały Impel Wrocław. Pilanki po stracie pierwszego seta zaczęły ambitnie walczyć o zwycięstwo.

W sobotę PTPS Piła pokonał u siebie w meczu o piąte miejsce Impel Wrocław 3:1. Ponieważ rywalki wygrały pierwsze spotkanie w niedzielę rozegrany zostanie decydujący mecz.

Pilska drużyna przegrała zdecydowanie pierwszego seta, ale później ambitnie walczyła o końcowe zwycięstwo. Dramatyczny przebieg miała końcówka czwartego seta. PTPS uzyskał w nim sporą przewagę, ale wrocławianki zdołały dogonić rywalki i miały nawet piłkę setową.

Ostatecznie jednak pilanki okazały się lepsze, doprowadzając do trzeciej potyczki. Odbędzie się ona w niedzielę o godz. 18.00.

Więcej o występach pilskich siatkarek w Tygodniku Pilskim.