PTPS Piła - Pałac Bydgoszcz 3:2

WS
W sobotę przeciwnikiem pilanek był dobrze spisujący się w tym roku Pałac Bydgoszcz.

Mecz rozpoczął się niezbyt pomyślnie dla naszej drużyny. W pierwszym secie na parkiecie zdecydowanie brylował Pałac. W kolejnych dwóch odsłonach lepsze były pilanki. Kiedy wydawało się, że nasza drużyna zwycięży za trzy punkty do głosu znowu doszły bydgoszczanki. O wygranej decydował więc tie break. W nim minimalnie lepszy był PTPS Piła, który wygrał cały mecz 3:2.

- Cieszą zdobyte dwa punkty – mówił po zakończeniu spotkania Mirosław Zawieracz, trener pilanek. – Pozostaje jednak niedosyt, bo gdyby nie dwa banalne błędy w końcówce czwartego seta to mogliśmy mieć o punkt więcej. Chwała dziewczynom, że wytrzymały do końca piątej partii.

W pozostałych meczach 4. kolejki: AZS Białystok – Gwardia Wrocław 3:2, Muszynianka Muszyna – MKS Dąbrowa Górnicza 2:3, Trefl Sopot – BKS Bielsko-Biała 3:1.

PTPS Piła – Pałac Bydgoszcz 3:2 (13:25, 25:14, 25:19, 22:25, 15:13)