Remis Iskry Szydłowo. Udane występy naszych drużyn w V lidze

Piłkarze Iskry Szydłowo przegrywali z Wartą Międzychód 0:3, ale zmobilizowali się i ostatecznie spotkanie zakończyło się rezultatem remisowym fot. Wiesław Szmagaj
Udostępnij:
Iskra Szydłowo zremisowała na swoim boisku z Wartą Międzychód. Zwycięstwa w V lidze odniosły drużyny Noteci Czarnków i Lubuszanina Trzcianka.

W meczu IV ligi Iskra Szydłowo podejmowała Wartę Międzychód. Goście, choć zajmują w rozgrywkach odległe miejsce i walczą o utrzymanie, postawili naszemu zespołowi trudne warunki. Na początku meczu Warta była niezwykle skuteczna, prowadząc po 37 minutach 3:0!

Wysokie prowadzenie przyjezdnych nie załamało szydłowian. Jeszcze przed przerwą, w 38. minucie Mateusz Górny zdobył z rzutu karnego bramkę. Do tego zawodnik z Międzychodu pod koniec pierwszej połowy otrzymał czerwoną kartkę.

Po zmianie stron gra Iskry z przewagą jednego piłkarza przyniosła zamierzone skutki. W 70. minucie Dominik Drzewiecki zmniejszył wynik na 2:3, a w doliczanym czasie gry (90+4’) ten sam zawodnik ustalił wynik spotkania na 3:3. Jeden punkt został więc w Szydłowie.

Dobrze zagrały nasze zespoły w V lidze. Prowadząca w niej Noteć Czarnków wygrała 2:0 ze Spartą Oborniki. Lubuszanin Trzcianka rywalizował we Wronkach, gdzie pokonał wysoko miejscowych Błękitnych 4:0. Jeden punkt z Murowanej Gośliny wywiozła Pogoń Łobżenica. Nasz zespół zremisował 1:1 z Concordią.

Na czele rozgrywek V ligi nadal jest Noteć Czarnków (58 pkt.). Wyprzedza ona Wiarę Lecha Poznań (51) i Zamek Gołańcz (44). Pogoń Łobżenica jest piąta (42), a Lubuszanin Trzcianka szósty (39).