Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

Rocznica wyzwolenia Piły na sportowo: turniej tenisa stołowego i halówka

Rocznica wyzwolenia Piły na sportowo
Rocznica wyzwolenia Piły na sportowo Wiesław Szmagaj
Rocznica wyzwolenia Piły na sportowo? Czemu nie! W sobotę w sali sportowej Szkoły Podstawowej nr 4 odbył się Otwarty Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Starosty Pilskiego. W niedzielę zawodnicy walczyli w VII Turnieju w Halowej Piłce Nożnej.

Rocznica wyzwolenia Piły została upamiętniona również na sportowo. W sobotę w sali sportowej Szkoły Podstawowej nr 4 odbył się Otwarty Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Starosty Pilskiego w 69. Rocznicę Wyzwolenia Piły. W kategorii open zwyciężył Sławomir Podgajny, przed Januszem Saturskim, Teresą Sturm, Władysławem Masiukiewiczem i Dawidem Bartkowiakiem. Wśród kobiet najlepsza była Teresa Sturm, wyprzedzając Ewę Wojtanię i Ewę Wiśniewską. Najstarszym uczestnikiem zawodów był 90-letni Michał Wiśniowski.

W niedzielę w hali MOSiR-u rywalizowano w VII Turnieju w Halowej Piłce Nożnej w 69. Rocznicę Wyzwolenia Miasta Piły. Do walki przystąpiło 12 drużyn, w tym ekipy z Poznania, Rogoźna, Obornik czy Łazisk. Zwyciężył Auto Bax Piła, który w finale po remisie 0:0 pokonał w rzutach karnych Kapost 3:2. Trzecie miejsce zajął Ratmedyk Solidarność Piła, po wygranej 5:0 z Pomaxem Oborniki. Najlepszym strzelcem został Krzysztof Mrozek z Kapostu.

Rocznica wyzwolenia Piły na sportowo: więcej o wydarzeniu przeczytasz w Tygodniku Pilskim już 18 lutego.