Rozgrywki II Ligi Futsalu na półmetku, a pilski zespół tylko z jednym zwycięstwem...

Na półmetku rozgrywek pilski zespół zajmuje przedostatnią pozycję
Na półmetku rozgrywek pilski zespół zajmuje przedostatnią pozycję Wiesław Szmagaj
W zaległym meczu II Ligi Car Factory Futsal Powiat Pilski Piła pokonał u siebie CHFT JS Power-Pol Chełmża 8:3.

Gospodarze w pierwszej połowie przeważali, szybko uzyskując prowadzenie 2:0 po golu samobójczym (3’) i celnym trafieniu Roberta Grenia (5’). Goście odpowiedzieli jednak dwoma bramkami (Oleksandr Yepifanov 9’ i Kacper Rybacki 17’) i na przerwę drużyny schodziły do szatni przy rezultacie remisowym.

Druga połowa zaczęła się lepiej dla przyjezdnych, którzy po golu Kacpra Rybackiego (21’) wyszli na prowadzenie. Pilanie szybko wyrównali (Wiktor Górski 22’), grali na bardzo dużej intensywności i zdobywali kolejne bramki. Na listę strzelców wpisali się: Mikołaj Łosoś 26’, Kacper Zieliński 28’, Robert Greń 29’, Jakub Fatyga 31’ i 39’.

CHFT JS Power-Pol Chełmża próbował wrócić do meczu, ale się otworzył, co pilski zespół bezlitośnie wykorzystał. Nasza drużyna nie pozwoliła rywalom na wiele, kontrolując mecz i wyprowadzając szybkie i skuteczne ataki.

Było to pierwsze w tym sezonie zwycięstwo Car Factory Futsal Powiat Pilski Piła. Na półmetku rozgrywek pilanie zajmują przedostanie, siódme miejsce. Kolejny mecz nasz zespół rozegra 21 stycznia z Orlikiem w Mosinie.