Siatkarki KS Piła nie zwalniają tempa. Pewnie pokonały ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź. Zobaczcie zdjęcia

Kolejne zwycięstwo w 2 Lidze Kobiet odniosły siatkarki KS Piła. W hali pilskiego MOSiR-u pokonały one w trzech setach ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź.

Początek pierwszego seta był wyrównany, ale później do głosu doszły pilanki, wygrywając go do 14. W drugiej partii przyjezdne nawet chwilami prowadziły. Pilska drużyna pokazała jednak swoją wyższość. KS Piła pewnie zwyciężył w trzecim secie i w całym spotkaniu 3:0 (25:14, 25:20, 25:15).

Było to dwunaste zwycięstwo pilskich siatkarek na 12 rozegranych meczów. Pilanki, które są zdecydowanymi liderkami drugoligowych rozgrywek, straciły zaledwie trzy sety. Można więc mówić o dominacji naszego zespołu.

W innych meczach 2 Ligi Kobiet uzyskano następujące wyniki: Barycz Janków Przygodzki - Libero Aleksandrów Ł. 3:1 (25:17, 25:23, 22:25, 25:14), Energetyk II Poznań - MKS II Kalisz 1:3 (21:25, 25:23, 13:25, 14:25), #VolleyWrocław II - UKŻPS Kościan 3:2 (20:25, 25:21, 16:25, 25:11, 15:12). Spotkanie UKS ZSMS Poznań - Szamotulanin Szamotuły zostało przełożone na 13 lutego.

Kolejne spotkanie nasze siatkarki rozegrają w najbliższą sobotę. W Szamotułach zmierzą się z miejscowym Szamotulaninem. Liczymy na kolejne trzy punkty.

Rozpoczął się drugi etap rozgrywek w 3 Lidze Kobiet. W pierwszych meczach uzyskano następujące rezultaty: Enea Energetyk Poznań - MKS Trzcianka 3:1 (23:25, 25:23, 26:24, 25:23), SKS Murowana Goślina - UKS Milesza Targowa Górka 3:0 (25:17, 25:18, 25:21), SPS Sparta Złotów - UKS Piątka Turek 3:0 (25:23, 26:24, 25:15). Spotkanie UKS ZSMS Poznań - SPS BoxPro Volley Piła odbędzie się w innym terminie.