Siatkarki KS Piła wygrały w Łodzi z ŁKS-em Siatkówka Żeńska i mają komplet punktów

Siatkarki KS Piła mają na koncie po dwóch spotkaniach komplet punktów. W Łodzi nasza drużyna przegrała tylko jednego seta Wiesław Szmagaj
Tylko jednego seta straciły siatkarki KS Piła w wyjazdowym meczu w Łodzi z drużyną ŁKS Siatkówka Żeńska.

Na pierwsze w tym sezonie wyjazdowe spotkanie pilski zespół udał się do Łodzi. Gospodynie, stanowiące rezerwy zespołu występującego w Tauron Lidze, lepiej rozpoczęły mecz, wygrywając pierwszego seta. W trzech kolejnych partiach zdecydowanie lepsze były pilanki. Ostatecznie ŁKS II Łódź uległ KS Piła 1:3 (25:22, 10:25, 19:25, 19:25).

W innych spotkaniach 3. kolejki II Ligi Kobiet uzyskano następujące wyniki: Libero Aleksandrów Łódzki - Barycz Janków Przygodzki 3:1 (14:25, 25:23, 25:17, 25:19), MKS II Kalisz - Energetyk II Poznań 3:1 (25:16, 25:11, 18:25, 25:5), UKŻPS Kościan - #VolleyWrocław II 0:3 (15:25, 18:25, 15:25), Szamotulanin Szamotuły - UKS ZSMS Poznań 0:3 (21:25, 20:25, 18:25). W rozgrywkach prowadzi Libero Aleksandrów Łódzki (7 pkt.), przed KS Piła (6). Pilanki jednak rozegrały jeden mecz mniej.

W III Lidze Kobiet SPS-Box-Pro-Volley Piła wygrał z KTPS Konin 3:0 (25:7, 25:17, 25:14), a MKS Trzcianka pokonał UKS Szamotulanina Szamotuły 3:0 (25:19, 25:23, 25:22).