Siatkarze Stalpro Jokera Powiat Pilski zakończyli drugoligowe rozgrywki na trzecim miejscu

Stalpro Joker Powiat Pilski uplasował się w II lidze na trzecim miejscu
Stalpro Joker Powiat Pilski uplasował się w II lidze na trzecim miejscu fot. Wiesław Szmagaj
Zakończyły się rozgrywki II ligi siatkówki mężczyzn. Drużyna Stalpro Jokera Powiat Pilski uplasowała się w nich na trzeciej pozycji.

Na zakończenie drugoligowej rywalizacji Stalpro Joker Pilski zagrał na wyjeździe z Politechniką Gdańską. Gospodarze byli tłem dla naszej drużyny, ulegając jej 0:3 (19:25, 19:25, 19:25). Pilanie zakończyli rozgrywki na trzecim miejscu. O awans do I ligi walczyć będą dwie najlepsze drużyny: Astra Nowa Sól i Anioły Toruń.

Intensywny weekend mieli młodzi zawodnicy UKS SMS Jokera Piła. Minisiatkarze tego klubu awansowali do finału Mistrzostw Wielkopolski w kategorii „4”. Zajęli oni drugie miejsce w turnieju półfinałowym, ulegając jedynie 2:3 ekipie UKS 9 Leszno.

W Krotoszynie odbyło się zgrupowanie kadry Wielkopolski rocznika 2008, w którym uczestniczyli nasi zawodnicy oraz trener Jacek Wysocki. Odbył się tam turniej towarzyski, z udziałem gospodarzy, kadry Wielkopolski i naszego zespołu. Najlepszym zawodnikiem kadrowiczów został wybrany pilanin Filip Podpora, a w drużynie Jokera wyróżniono Fabiana Wosińskiego.