Siatkówka. Enea PTPS Piła uległ gładko Chemikowi Police. Zobaczcie zdjęcia z meczu

Pilskie siatkarki znów bez punktów i choćby jednego zwycięskiego seta. Tym razem uległy one na swoim parkiecie Chemikowi Police 0:3 (14:25, 16:25,17:25). Tylko w trzeciej partii nasz zespół chwilami dorównywał kroku rywalkom. Kibice są mocno zaniepokojeni grą pilanek...

Praktycznie cały mecz przebiegał pod dyktando policzanek. Wygrały one łatwo dwa pierwsze sety. W trzeciej partii nasz zespół na początku stawił opór rywalkom Potem jednak Chemik znów brylował na boisku, zasłużenie wygrywając 3:0. MVP spotkania została Iga Wasilewska. Warto dodać, że był to pierwszy występ drużyny z Polic po przerwie po kwarantannie.

Składy zespołów - PTPS: Gawlak, Skrzypkowska (7), Wellna (8), Kubacka (2), Kucharska (2), Bartkowska (1), Bodasińska (libero), Pawłowska (libero) oraz Wystel (2), Pelczarska (1), Ponikowska (4) i Łyszkiewicz (4). Chemik: Kowalewska (2), Kąkolewska (11), Brakocevic-Canzian (12), Wasilewska (11), Łukasik (7), Mędrzyk (11), Żurawska (libero) oraz Grajber (1), Połeć, Baijens (3) i Bałdyga.

Maksym Chłań: Awans przyjdzie jeśli będziemy skoncentrowani