Siatkówka. Reprezentacja Polski U-21 wygrała Turniej o Puchar Starosty Pilskiego. Zobaczcie zdjęcia

W Powiatowej Hali Sportowej w Pile odbył się dwudniowy Turniej Stalpro „Joker” Cup o Puchar Starosty Pilskiego. Jego zwycięzcą została reprezentacja Polski U-21, prowadzona przez Daniela Plińskiego.

Po przedpołudniowej prezentacji zespołu i jej sztabu szkoleniowego odbył się dwudniowy Turniej Stalpro „Joker” Cup o Puchar Starosty Pilskiego. W zawodach rywalizowały cztery zespoły. W piątek reprezentacja Polski U-21 pokonała drużynę Stalpro Joker Powiat Pilski 3:1, a Krispol Września wygrał z Chrobrym Głogów 3:0.

W sobotnim meczu o trzecie miejsce pilski zespół uległ ekipie z Głogowa 0:3, a w finałowej potyczce reprezentacja Polski U-21 okazała się lepsza od Krispolu Września, wygrywając 3:1. Puchar Starosty pilskiego trafił więc naszych kadrowiczów, którzy przebywali w Pile na zgrupowaniu. Do triumfu poprowadził ich trener Daniel Pliński.

Po zawodach wybrano najlepszych zawodników poszczególnych zespołów. Oto oni: Jakub Czerwiński (kadra Polski U-21), Adrian Kopij (Krispol Września), Bartosz Janeczek (Chrobry Głogów) i Rafał Pawlak (Stalpro Joker Powiat Pilski). Warto dodać, że w drużynie Chrobrego Głogów wystąpił Mateusz Januszewski, który jest wychowankiem pilskiego Jokera, a w barwach ekipy z Wrześni zaprezentowali się absolwenci LOMS w Pile - Konrad Jankowski i Kacper Leracz.