Siatkówka. W meczu III ligi SPS Volley Piła lepszy od SKS-u Murowana Goślina. Zobaczcie zdjęcia

Siatkarki SPS Volley Piła po zaciętym meczu pokonały SKS Murowana Goślina 3:2
Siatkarki SPS Volley Piła po zaciętym meczu pokonały SKS Murowana Goślina 3:2 Wiesław Szmagaj
W 3. kolejce III ligi zwycięstwa zanotowały zespoły SPS Volley Piła i KS Piła, które zapowiadają walkę o awans do wyższej klasy rozgrywkowej.

Zacięty charakter miała potyczka pomiędzy drużynami SPS Volley Piła i SKS Murowana Goślina. Po pięciosetowej walce lepsze były pilanki, zwyciężając w hali sportowej Zespołu Szkół Gastronomicznych 3:2.
Pierwszy set miał wyrównany charakter, ale zakończył się zwycięstwem przyjezdnym. W drugim zwyciężyły pilanki, ale po trzech partiach było 2:1 dla ekipy z Murowanej Gośliny. Nasz zespół, prowadzony przez Andrzeja Zapaśnika i Agnieszkę Kosmatkę, zmobilizował się wygrywając dwa ostatnie sety. W ten sposób SPS Volley Piła zainkasował dwa punkty.
Zdecydowane zwycięstwo odniosły siatkarki KS Piła, które w hali pilskiego MOSiR-u rywalizowały z KTPS Konin. Pilanki wygrały zdecydowanie 3:0 (25:9, 25:15, 25:11), będąc zespołem dużo lepszym. Po tej wygranej KS Piła objął przodownictwo w trzecioligowych rozgrywkach.
Nie wiedzie się natomiast siatkarkom MKS Trzcianka. Zanotowały one kolejną porażkę. Tym razem uległy one na wyjeździe Energetykowi Poznań 0:3. Na razie ekipie z Trzcianki nie udało się wygrać choćby seta.