Siatkówka. Wyjazdowe zwycięstwo Stalpro Jokera Powiat Pilski. KS Piła wciąż bez straty seta

Stalpro Joker Powiat Pilski zainkasował w Poznaniu cenne trzy punkty, pokonując drużynę Enea Energetyka 3:0 fot. Wiesław Szmagaj
Cenną wygraną zanotował w II lidze mężczyzn Stalpro Joker Powiat Pilski. Nasz zespół pokonał na wyjeździe drużynę Enea Energetyka Poznań.

W Poznaniu gospodarze liczyli na ligowe punkty. Nic z tego. Enea Energetyk uległ drużynie Stalpro Joker Powiat Pilski 1:3 (12:25, 23:25, 25:21, 21:25). Tylko w trzecim secie poznański zespół zdołał przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę. Cenne trzy punkty pojechały więc do Piły. Aktualnie nasza drużyna zajmuje w rozgrywkach trzecie miejsce.
Nadal bez straty seta jest prowadzący w III lidze kobiet KS Piła. Milesza Targowa Górka przegrała z naszym zespołem 0:3 (19:25, 17:25, 9:25). Dwa punkty zainkasował SPS Volley Piła, który podejmował zespół Enea Energetyka Poznań. Pilanki przegrywały już 0:2, ale potem zmobilizowały się i ostatecznie zwyciężyły 3:2 (21:25, 17:25, 27:25, 25:17, 15:12).
Punkt wywalczył w Miłosławiu MKS Trzcianka. Miejscowy Orlik pokonał nasz zespół 3:2 ((25:13, 15:25, 25:19, 20:25, 15:13). W II lidze kobiet prowadzi KS Piła (18 pkt.), przed SPS Volley Piła (13).