Siatkówka. Złoty set zadecydował o awansie KS Piła do półfinału. Obejrzyjcie zdjęcia z meczu z Kaniasiatką Gostyń

Udostępnij:
Dwa pilskie zespoły awansowały do półfinałów III ligi siatkówki kobiet grupy wielkopolskiej. Odbędą się one już w najbliższą sobotę.

W rewanżowym, ćwierćfinałowym spotkaniu o awans do II ligi KS Piła pewnie pokonał w hali MOSiR-u Kaniasiatkę Gostyń 3:0 (25:13, 25:9, 25:12). Ponieważ w pierwszym meczu nasz zespół przegrał 1:3 o awansie do półfinału zadecydował złoty set. Pilanki pokonały w nim rywalki 15:9 i cieszyły się z awansu do czołowej czwórki. W naszej galerii zdjęcia z tego meczu. Do półfinału awansował także SPS Volley Piła, który wygrał u siebie z Volley Turek 3:0 (25:19, 25:23, 25:21). Zmierzy się w nim z Baryczem Janków Przygodzki.