Sukcesy seniorów inspiracją dla naszych młodych judoków

W Międzynarodowym Turnieju Judo Dzieci w Gorzowie Wielkopolskim ekipa Judo Jopek Team wywalczyła aż 41 medali Judo Jopek Team
Nasi judocy nie tylko trenują, ale także startują z powodzeniem w różnego rodzaju imprezach.

Judo Jopek Team rozszerzył w ostatnim czasie swoją działalność o nowe ośrodki, w których szkolą się najmłodsi zawodnicy. Startują oni z powodzeniem w zawodach. Ekipa Judo Jopek Team, złożona z kilku sekcji (Piła, Kaczory, Trzcianka, Szydłowo i Białośliwie), zdobyła aż 41 medali w Międzynarodowym Turnieju Judo Dzieci w Gorzowie Wielkopolskim. Na ten dorobek złożyły się: 15 złotych krążków, 15 srebrnych i 11 brązowych. Wcześniej w XVIII Rawickim Turniej Judo wystartował Piotr Tuczyński, który uplasował się w tych zawodach na pierwszym miejscu.

Wielu młodych naszych judoków zamierza iść w ślady Pauli Kułagi z UKS Copal Trzcianka, która niedawno wywalczyła po raz siódmy z rzędu tytuł mistrzyni Polski seniorek, wygrywając aż 4 walki poprzez ippon. Przypomnijmy, że na tych zawodach Adam Stodolski z UKS Leśnik Kaczory po stoczeniu 5 pojedynków (w tym 3 wygranych) zakończył zmagania na piątym miejscu. O mistrzowskie medale walczyli także: Martyna Brzynska, Jakub Serwatka i Miłosz Kłos.