Tenis ziemny: Małogorzata Wątroba zwyciężyła w Singlowym Turnieju Kobiet +40 w Pile. Zobacz zdjęcia

Na kortach przy ul. Okrzei w Pile rozegrana została I edycja Singlowego Turnieju Tenisa Ziemnego Kobiet +40. Impreza odbyła się pod patronatem starosty pilskiego.

Do rywalizacji przystąpiło 16 zawodniczek z Piły, Czarnkowa i Trzcianki. W pierwszej fazie turnieju grały one w czterech grupach systemem każdy z każdym. Dwie najlepsze z każdej grupy awansowały do części pucharowej.

W półfinale Iwona Leśniewska pokonała Brygidę Stępień 6:4, a Małgorzata Wątroba Marlenę Szykowną 6:1.Zwycięzcą turnieju została Małgorzata Wątroba, która w finałowym pojedynku wygrała z Iwoną Leśniewską 3:6, 7:5, 10:6.