To był weekend remisów naszych czołowych drużyn. Przegrała tylko Pogoń Łobżenica

Czarnkowska Pogoń skrzętnie zbiera punkty w trzecioligowych rozgrywkach.Tym razem zremisowała z Pogonią Nowe Skalmierzyce fot. mbojnowski.pl
Żadna z naszych drużyn nie odniosła w miniony weekend zwycięstwa. Większość z nich zremisowała.

W III lidze Noteć Czarnków podejmowała Pogoń Nowe Skalmierzyce. Wynik spotkania został ustalony już w pierwszej połowie. Prowadzenie dla czarnkowian zdobył w 17’ Mateusz Walczak. Cztery minuty później na 1:1 wyrównał Patryk Palat. W dalszej części gry żadna z drużyn nie strzeliła gola i mecz zakończył się podziałem punktów. Noteć Czarnków plasuje się na czwartym miejscu (26 pkt.). Prowadzi Świt Skolwin (36).

Nadal słabo sprawuje się w IV lidze Pogoń Łobżenica. W 14. kolejce zespół ten uległ na swoim boisku drużynie Wiary Lecha Poznań 0:2. Łobżeniczanie zajmują ostatnie miejsce (8 pkt.). Na czele jest Nielba Wągrowiec (32).

W Red Box V Lidze mecze naszych drużyn zakończyły się podziałem punktów. Wyniki: Nasza Dyskobolia Grodzisk Wlkp. - Lubuszanin Trzcianka 1:1, Sparta Oborniki – Polonia Jastrowie 2:2, KP Piła – Warta Międzychód 1:1. Lubuszanin Trzcianka zajmuje czwarte miejsce (22), KP Piła dziesiąte (15), a Polonia Jastrowie szesnaste (3). Prowadzi Zamek Gołańcz (26).