W meczu I ligi BestDrive Futsal Piła zremisował z LZS Dragon Bojano. Zobaczcie zdjęcia

BestDrive Futsal Piła – LZS Dragon Bojano 3:3 (3:2)

Mecz miał wyrównany charakter. Goście objęli prowadzenie w 4. minucie, ale pilanie szybko odpowiedzieli golami Piotra Przygockiego (9') i Piotra Papierowskiego (11'). W 16. minucie LZS Dragon wyrównał na 2:2. Do przerwy było jednak 3:2 dla pilan, a na listę strzelców wpisał się ponownie Piotr Przygocki (20').
Po zmianie stron obie ekipy chciały sobie zapewnić zwycięstwo. Nie udało się żadnej, bo w 39. minucie goście wyrównali na 3:3 i takim wynikiem zakończyło się to spotkanie.

Bramki – BestDrive Futsal Piła: Piotr Przygocki (9' i 20') i Piotr Papierowski (11'). LZS Dragon Bojano: Czaja (4'), Dempc (16') i Gliwa (39').

Jak globalne ocieplenie zmienia wakacyjne trendy?