W meczu I ligi Futsal Powiat Pilski pewnie pokonał Futsal Szczecin. Zobacz zdjęcia

W tym spotkaniu nie było wątpliwości kto jest lepszy. W Powiatowej Hali Sportowej w Pile Futsal Powiat Pilski wygrał z Futsalem Szczecin 7:2 (5:0).

Spotkanie praktycznie rozstrzygnęło się w pierwszej połowie. Przez 15 minut tej części gry bramki nie padały, ale później pilanie okazali się niezwykle skuteczni. Umieścili oni pięciokrotnie piłkę w bramce rywala, w tym w ostatnich sekundach premierowej odsłony i do szatni schodzili w doskonałych nastrojach. Po przerwie obie drużyny zdobyły po dwa gole. W ten sposób Futsal Powiat Pilski odniósł efektowne zwycięstwo. Po raz pierwszy wybrano MVP meczu. To zaszczytne miano przyznano Zbigniewowi Barańczykowi.