W meczu I ligi Futsal Powiat Pilski pokonał FC 10 Zgierz. Zobaczcie zdjęcia z tego spotkania

Cenne punkty zainkasował Futsal Powiat Pilski w meczu I ligi z FC 10 Zgierz, który rozegrany został w Powiatowej Hali Sportowej w Pile. Nasz zespół pokonał rywala 8:4 (3:3).

Pilanie przegrywali już 0:3, ale zmobilizowali się i jeszcze w pierwszej połowie po golach Wojciecha Węgrzyna doprowadzili do remisu. W drugiej części spotkania Radosław Góźdź strzelił bramkę na 4:3. Goście wyrównali, ale kolejne goli zdobywali już tylko nasi zawodnicy. Trafili oni do bramki rywala czterokrotnie, a na listę strzelców wpisali się: Wojciech Węgrzyn (dwukrotnie), Piotr Przygocki i Jakub Skwarek. W ten sposób Futsal Powiat Pilski przerwał trwającą ostatnio kiepską passę.