W meczu I ligi Futsal Powiat Pilski przegrał z Toruńską Akademią Futsalu

Futsal Powiat Pilski dobrze rozpoczął rozgrywki I ligi, ale w ostatnim czasie naszej drużynie nie wiedzie się najlepiej fot. Wiesław Szmagaj
Kolejną porażkę w I lidze zanotował Futsal Powiat Pilski. W Toruniu miejscowy TAF pokonał nasz zespół 6:3 (4:2).

W ostatnim czasie pilski zespół nie ma najlepszej passy. Choć gra nieźle, to notuje porażki. Tak też się stało w wyjazdowym meczu z Toruńską Akademią Futsalu.

W 11. minucie gospodarze zdobyli dwa gole. Chwilę później kontaktową bramkę strzelił Wojciech Węgrzyn. TAF Toruń szybko odpowiedział kolejnym celnym trafieniem (15’), ale nasz zespół nie pozostawał mu dłużny, doprowadzając po strzale Węgrzyna (15’) do wyniku 3:2. Miejscowi zdobyli jeszcze przed przerwą jednego gola (19’) i po pierwszej połowie pilanie przegrywali 2:4.

W drugiej części spotkania gospodarze dołożyli jeszcze dwa gole (24’ i 34’), a nasz zespół odpowiedział jedną bramką, której strzelcem był Wojciech Bukowy (25’). Ostatecznie TAF Toruń pokonał Futsal Powiat Pilski 6:3. W rozgrywkach I ligi prowadzi zdecydowanie Widzew Futsal Łódź (14 pkt.), przed TAF Toruń (15). Drużyna z Piły plasuje się na ósmej pozycji (9).