W meczu I ligi Futsal Powiat Pilski uległ drużynie LZS Dragon Bojano

Niespodziewanie Futsal Powiat Pilski uległ na swoim parkiecie niżej notowanej drużynie LZS Dragon Bojano 2:4 fot. Wiesław Szmagaj
Tym razem pilski zespół musiał połknąć gorzką pigułkę. Nasza drużyna na swoim parkiecie uległa ekipie LZS Dragon Bojano.

W Powiatowej Hali Sportowej w meczu 15. kolejki I ligi Futsal Powiat Pilski podejmował LZS Dragon Bojano. Rywale to zespół niżej notowany od pilan. Spotkanie nie ułożyło się po myśli pilan, którzy ulegli gościom 2:4 (0:1).

Dragon objął prowadzenie już w 3. minucie. W dalszej części pierwszej połowy meczu żadnej z drużyn nie udało się trafić do bramki rywala. Na przerwę przyjezdni schodzili z jednobramkowym prowadzeniem.

W 26. minucie goście prowadzili 2:0, ale chwilę później było 2:1 po golu zdobytym przez Piotra Przygockiego. W 34. minucie Dragon zdobył kolejnego gola. W końcówce spotkania obie drużyny zanotowały po jednym celnym trafieniu, a gola dla pilan strzelił Jakub Skwarek.

Pilski zespół aktualnie zajmuje szóstą pozycję w I lidze. W najbliższą sobotę Futsal Powiat Pilski uda się do Kamienicy Królewskiej, gdzie zmierzy się z miejscowym We-Metem FC. Rywale zajmują obecnie w rozgrywkach drugie miejsce, tuż za prowadzącym Widzewem Futsal Łódź.