W meczu III ligi koszykówki KS Basket Piła – Powiat Pilski nieznacznie przegrał w Stargardzie

Koszykarze Basketu Piła - Powiat Pilski przegrali w ze Spójnią w Stargardzie, notując drugą już porażkę w rozgrywkach III ligi Wiesław Szmagaj
W meczu III ligi Spójnia Stargard pokonała Basket Piła – Powiat Pilski. To druga w tym sezonie porażka pilskiego zespołu.

Koszykarze KS Basket Piła – Powiat Pilski gościli w 4. kolejce spotkań III ligi w Stargardzie. Zmierzyli się tam z miejscową Spójnią, jedną z czołowych drużyn rozgrywek. Początek spotkania był wyrównany, a jego pierwsza połowa zakończyła się remisem 28:28. Po zmianie stron nieznaczną przewagę uzyskali gospodarze, którzy trzecią kwartę wygrali różnicą pięciu punktów. Ostatnia odsłona meczu zakończyła się remisem, co spowodowało, że Spójnia Stargard ostatecznie pokonała Basket Piła – Powiat Pilski 73:68 (13:18, 15:10, 26:21, 19:19).

Punkty dla pilskiego zespołu zdobyli: Grzegorz Jankowski 21, Tomasz Lebiedź 17, Bartosz Rajewicz 10, Tomasz Pochylski 7, Dominik Czajkowski 6, Jakub Kozieł 3, Tomasz Pajczyk 3 i Mateusz Relis 7. W drużynie gospodarzy najlepiej punktowali: Maciej Dysput 14, Kaceper Hoszczaruk 14 i Hubert Kutek 13. W rozgrywkach prowadzi Basket Team Suchy Las (8 pkt.), przed Spójnią Stargard (7) i Basketem Piła – Powiat Pilski (6).