W najbliższy weekend ruszają rozgrywki IV ligi z udziałem Iskry Szydłowo i Noteci Czarnków

Iskra Szydłowo dobrze prezentowała się w sparingach
Iskra Szydłowo dobrze prezentowała się w sparingach fot. Wiesław Szmagaj
Już w najbliższy weekend ruszają rozgrywki IV ligi. Zespoły Iskry Szydłowo i Noteci Czarnków są już gotowe do walki

Tuż przed rozpoczęciem nowego sezonu nasze drużyny rozegrały sparingi. Iskra Szydłowo rozgromiła 10:3 (7:1) Drawę Krzyż, której trenerem jest Łukasz Walkowiak, były piłkarz szydłowskiego zespołu. W spotkaniu padło dużo bramek, ale toczyło się ono w przyjaznej atmosferze, bez złośliwych fauli. Ciekawostką jest fakt, że zarówno bramki Iskry, jak i Drawy bronili szydłowscy bramkarze: Artur Dąbrowski i Kamil Czapla (po jednej połowie w każdej z ekip).

W pierwszej połowie gole dla Iskry zdobyli: Łukasz Skwarek (2’, 39’), Sebastian Kościański (21’), Adrian Pietrowski (27’, 37’), Adrian Mikołajczak (30’), Oliwier Dobosz (42’). W drugiej części spotkania na listę strzelców wpisali się: Jakub Zieliński (51’), Correa (55’) i Jakub Bagniewski (59’). Pierwsza bramka dla Drawy padła bezpośrednio z rzutu rożnego (35’), a później do siatki trafili: Wojciech Wypusz (75’) i Bartosz Papaj (86’).

Jeszcze wyżej wygrała swój sparing Noteć Czarnków, beniaminek IV ligi. Zespół ten rozgromił Pogoń Łobżenica 14:2. Bramki dla czarnkowian zdobyli: Szymon Piekarski 5, Bartosz Kalupa 4, Kamil Magdziarz 2, Eryk Furman 2 i Piotr Przygocki. Noteć zainauguruje czwartoligowe boje 6 sierpnia (sobota) o godz. 15.00, a jej przeciwnikiem będzie Kotwica Kórnik. Zaplanowany na ten dzień mecz Iskra Szydłowo – Victoria Skarszew zostanie prawdopodobnie na prośbę gosci przełożony.