A tak był planowany ich przebieg trasy rowerowej wzdłuż polsko - niemieckiej granicy.
Dzień I – 15 czerwca /środa/ Jelenia Góra – Cieplice –Szklarska Poręba
Dzień II – 16 czerwca /czwartek/ Szklarska Poręba - Świeradów Zdrój – Leśna - Zamek Czocha
Miłoszów
Dzień III – 17 czerwca /piątek/ Leśna – Zawidów – Ostritz – Radomierzyce – Gorlitz – Zgorzelec
Dzień IV – 18 czerwca /sobota/ Zgorzelec – Rothenburg – Przewóz – Łęknica – Olszyna
Dzień V – 19 czerwca /niedziela/ Olszyna – Łęknica - Bad Muskau – Mużaków - Diabelski Most -Kopalnia Babina – Olszyna
Dzień VI – 20 czerwca /poniedziałek/ Olszyna – Forst – Gubin – Kosarzyn
Dzień VII – 21 czerwca /wtorek/ Kosarzyn – Żytowań - Ratzdorf – Eisenhuttenstadt -
Frankfurt nad Odrą – Słubice
Dzień VIII – 22 czerwca /środa/ Słubice - Frankfurt nad Odrą - Kostrzyn nad Odrą
Dzień IX – 23 czerwca /czwartek/ Kostrzyn nad Odrą – Siekierki – Osinów Dolny - Stara Rudnica
Dzień X – 24 czerwca /piątek/ Stara Rudnica - Osinów Dolny Schwedt – Gartz – Gryfino – Pniewo
Dzień XI – 25 czerwca /sobota/ Pniewo – Gryfino - Szczecin
Dzień XII – 26 czerwca /niedziela/ Szczecin – powrót PKP do Piły
Relacje z trasy można przeczytać na https://www.facebook.com/nazachodgo
Krokusy w Tatrach. W tym roku bardzo szybko
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?