Zwycięstwo Iskry Szydłowo, porażka Noteci Czarnków. Świetne występy naszych drużyn w V lidze

Po wcześniejszej świetnej passie lekki kryzys przeżywa Noteć Czarnków. Nasz zespół zanotował drugą porażkę z rzędu, ulegając 1:2 Polonii 1912 Leszno, ale zachowując pozycję lidera IV ligi mbojnowski.pl
Drugą porażkę z rzędu zanotowała w IV lidze Noteć Czarnków. Coraz lepiej gra z kolei Iskra Szydłowo.

Rozkręca się zespół Iskry Szydłowo. Nasza drużyna podejmowała walczącą o utrzymanie w IV lidze Polonię 1912 Leszno. W pierwszej połowie Łukasz Kłączyński po rzucie rożnym strzelił gola na 1:0 i taki wynik utrzymał się do przerwy. Po zmianie stron Adrian Pietrowski podwyższył na 2:0 i szydłowianie wygrali ten bardzo ważny i ciężki mecz. Nie było to łatwe zwycięstwo, bo mimo przegranej goście postawili bardzo trudne warunki gospodarzom.

Po świetnej passie lekki kryzys przeżywa Noteć Czarnków. Nasz zespół podejmował Polonię 1908 Marcinki Kępno. Pierwsza połowa zakończona wynikiem 0:0, była dość nierówna, naznaczona licznymi stratami i brakiem zdecydowania na połowie przeciwnika. Goście wykorzystali swoje dwa szybkie ataki i w 59' prowadzili 0:2. Bramka Piotra Przygockiego w 60’ na 1:2 podłączyła czarnkowian do rywalizacji o punkty, ale ostatecznie zeszli oni z boiska pokonani.

Świetnie spisały się nasze zespoły w V lidze. Lubuszanin Trzcianka rozgromił na swoim boisku 8:1 Czarnych Czerniejewo. Pogoń Łobżenica wygrała w Chodzieży z Polonią 3:1. Trzy punkty zainkasował także Orkan Śmiłowo, który pokonał u siebie 2:0 Lechię 1922 Kostrzyn. W rozgrywkach prowadzi Pogoń Łobżenica (28 pkt.), przed Polonią Chodzież (28). Lubuszanin Trzcianka zajmuje siódme miejsce (21), a Orkan Śmiłowo jest dziesiąty (14).