(© Fot. FB M.Others)

Po Scream Inc. namaszczonym przez samą Metallikę do Piły przyjeżdża kolejna ukraiński tribute band - M. Others., który coveruje Nirvanę. Koncert Tribute Show Nirvana odbędzie się już jutro, 28 kwietnia, na Barce, a oprócz M. Others zagrają także Zmaza oraz Padlina Szarika.

- M. Others grają tylko utwory legendarnej formacji Nirvana. I to jak grają! Poziom emocji, jakie wzbudzają i koncertowa energia są identyczne, jak na koncertach Nirvany! - to zaproszenie na sobotni koncert Nirvana Tribute Show na pilskiej Barce.

Na sobotnim koncercie ze swoim już repertuarem wystąpi Zmaza oraz Padlina Szarika. Zmaza, dobrze znana pilskiej publiczności formacja z Trzcianki, to jeden z najważniejszych punkowych zespołów polskiej sceny. Ich woodstockowe koncerty to już legenda.

“Trzaski, wrzaski, piski, surrealistyczne teksty a wszystko to w ciężkich oparach grunge’owego punk rocka doprawionego alternatywą” - to już opis Padliny Szarika, która znowu jest na scenie.

NIRVANA TRIBUTE SHOW, ZMAZA, PADLINA SZARIKA

KLUB BARKA
28 KWIETNIA, SOBOTA
OTWARCIE DRZWI: 19.00.
START KONCERTU: 20.00.
BILETY: 40 ZŁOTYCH

Dla fanów Nirvany mamy konkurs, w którym można wygrać wejściówkę na sobotni koncert. Aby wziąć udział w konkursie trzeba lubić fanpage Tygodnik Pilski i pila.naszemiasto i napisać w komentarzu pod zapowiedzią koncertu który kawałek Nirvany jest waszym numerem 1 i dlaczego. Na wasze odpowiedzi czekamy do soboty, 28 kwietnia, do godziny 11. Do wygrania są trzy wejściówki. Otrzymają je autorzy najciekawszych odpowiedzi

Wydarzenia Kulturalne | Wiadomości Kulturalne

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!