Futsal. W zaległym meczu I ligi BestDrive Futsal Piła zremisował z Orlikiem Mosina. Obejrzyjcie zdjęcia

W potyczce z Orlikiem Mosina pilski zespół prowadził już 3:1, ale mecz zremisował KS Futsal Piła
BestDrive Futsal Piła zanotował kolejny remis. Zaległy mecz 16. kolejki naszej drużyny z Orlikiem Mosina zakończył się wynikiem 3:3.

Goście z Mosiny, czyli amRACK CRB Mrówka UKS Orlik, to czołowy zespół I ligi. Po pierwszej połowie przyjezdni prowadzili 1:0, po golu samobójczym w 15'. Przy takim wyniku obie drużyny schodziły na przerwę.
W drugiej części spotkania pilanie w ciągu zaledwie trzech minut zdobyli trzy bramki. Na listę strzelców wpisali się kolejno: Dariusz Nowak (24'), Wojciech Węgrzyn (24') i Jakub Skwarek (26'). Goście zdecydowali się na wycofanie bramkarza i wprowadzenie dodatkowego zawodnika w polu. Manewr ten przyniósł skutek w postaci dwóch strzelonych goli (32' i 33') i ostatecznie mecz zakończył się podziałem punktów.
Pilanie mają do rozegrania jeszcze dwa spotkania. W najbliższą niedzielę podejmą AZS UG Gdańsk, a 18 kwietnia zmierzą się w Kamienicy Królewskiej z We-Metem.

WYNIKI I TABELA
Wyniki 16. kolejki: BestDrive Futsal Piła - UKS Orlik Mosina 3:3, Futsal Szczecin - LZS Bojano 8:2, Futsal Oborniki - Widzew Łódź 1:5, We-Met Kamienica Królewska - TAF Toruń 9:3, KS Gniezno - Legia Warszawa 0:3, AZS UG Gdańsk - UMKS Zgierz 3:3.