Judo. Przypominamy obfitujące w złoto naszych zawodników Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w Pile. Zobacz zdjęcia

Paula Kułaga, Katarzyna Wiszniewska i Tomasz Drzewiecki stanęli w maju 2018 roku na najwyższym stopniu podium w Młodzieżowych Mistrzostwach Polski w Judo, które odbyły się w Pile

Ponad 100 młodzieżowców z całej Polski walczyło dwa lata temu w Pile o medale w poszczególnych kategoriach wagowych. Świetnie spisali się nasi zawodnicy, którzy wywalczyli aż trzy złote medale. Na najwyższym stopniu podium stanęli: Paula Kułaga (TDK Judo Trzcianka), Katarzyna Wiszniewska i Tomasz Drzewiecki (oboje UKS 3 Piła). Na piątym miejscu uplasowała się Roksana Łosoś, a na siódmym Mateusz Guła (oboje UKS 3 Piła). W klasyfikacji medalowej UKS 3 Piła uplasował się pierwszym miejscu w kraju!
W konkurencji drużynowej nasze panie wywalczyły drugą lokatę, ulegając w walce o złoto Juvenii Wrocław 1:4. Rywalizowały one w składzie: Katarzyna Wiszniewska, Paula Kułaga i Roksana Łosoś. W kategorii mężczyzn nasz zespół zajął piąte miejsce. W składzie pilskiej drużyny byli: Oskar Pazdaj, Adam Stodolski, Tomasz Stodolski, Tomasz Drzewiecki, Iwo Baraniewski (wypożyczony), Beniamin Podemski i Mateusz Guła.