Pierwsza w tym sezonie porażka siatkarek KS Piła. Uległy one Baryczowi Janków P. Zobaczcie zdjęcia z tego meczu

Siatkarki KS Piła zanotowały w 15. kolejce II Ligi Kobiet pierwszą w tym sezonie porażkę. Nasz zespół uległ we własnej hali Baryczowi Janków Przygodzki.

Początek spotkania rozgrywanego w hali widowisko-sportowej w Pile zapowiadał łatwe zwycięstwo KS Piła. Wygrały one pierwszego seta do 11. Na początku drugiej partii też miały sporą przewagę, którą później nieco roztrwoniły, ale zdołały zwyciężyć do 23. Pozostałe sety były wyrównane, ale kończyły się triumfem Barycza Janków Przygodzki. Ostatecznie nasza drużyna uległa rywalkom 2:3 (25:11, 25:23, 23:25, 22:25, 15:17) i straciła pierwsze w tym sezonie punkty. Porażka pozwoliła im jednak zachować przodownictwo w rozgrywkach II Ligi Kobiet.

W innych spotkaniach 15. kolejki II Ligi Kobiet uzyskano następujące rezultaty: UKS ZSMS Poznań - #VolleyWrocław II 1:3 (25:19, 22:25, 23:25, 16:25), Szamotulanin Szamotuły - Energetyk II Poznań 3:0 (25:20, 25:20, 25:16), ŁKS II Łódź - Libero Aleksandrów Ł. 0:3 (23:25, 17:25, 16:25), UKŻPS Kościan - MKS II Kalisz 3:1 (22:25, 25:19, 25:23, 25:17).

Do zakończenia części zasadniczej rozgrywek zostały jeszcze trzy kolejki spotkań. W najbliższą sobotę KS Piła rywalizować będzie we Wrocławiu z ekipą #Volley. Zwycięstwo naszego zespołu za trzy punkty zagwarantuje mu pierwsze miejsce w rozgrywkach.