Piłka nożna. Kolejne zwycięstwa Iskry Szydłowo. Noteć Czarnków znów gromi rywala

W V lidze wciąż znakomicie spisuje się Noteć Czarnków (biało-zielone stroje), która umocniła się na pozycji lidera fot. lubuszanin.futbolowo.pl
W IV lidze Iskra Szydłowo odniosła w krótkim czasie dwa zwycięstwa i awansowała na szóste miejsce. Wysokie wygrane zanotowały w V lidze drużyny Noteci Czarnków i Lubuszanina Trzcianka.

Sześć punktów zdobyła w ciągu trzech dni Iskra Szydłowo. Najpierw w Święto Niepodległości pokonała ona u siebie 4:1 (2:1) Polonię 1908 Marcinki Kępno. Nie było to jednak łatwe zwycięstwo. Ponownie odpaliły szydłowskie „Strzelby ”: Dominik Drzewiecki (zdobył 3 bramki) i Mateusz Górny. Polonia Kępno pozostawiła jednak po sobie dobre wrażenie. Szczególnie w momencie, gdy goście zdobyli bramkę kontaktową na 2:1.

W minioną sobotę Iskra rywalizowała z Wilkami w Wilczynie. Nasz zespół pokonał rywala 3:2 (2:1). Pierwszego gola dla szydłowian zdobył w 3. minucie Mateusz Górny. Trzy minuty później gospodarze wyrównali na 1:1. Drugą bramkę dla naszego zespołu strzelił w 42. minucie także Górny. Pod koniec meczu padły dwie bramki: wyrównująca dla Wilków (80’) i decydująca o wygranej Iskry (Dominik Drzewiecki, 90+1’).

W V lidze Noteć Czarnków rozgromiła na swoim boisku TPS Winogrady 9:2. Efektowne zwycięstwo odniósł także Lubuszanin Trzcianka, pokonując na wyjeździe Leśnika Margonin 4:0. Niestety, wysoką porażkę zanotowała Pogoń Łobżenica. Uległa ona w Poznaniu AP Reissa 1:5. W rozgrywkach prowadzi Noteć Czarnków (35 pkt.), która powiększyła przewagę nad Wiarą Lecha Poznań (29). Zespół ten bowiem niespodziewanie przegrał u siebie z Błękitnymi Wronki 3:4. Lubuszanin Trzcianka zajmuje piąte miejsce (21), a Pogoń Łobżenica jest dziewiąta (19). W rundzie jesiennej czekają piłkarzy IV i V ligi jeszcze tylko dwa mecze.