Piłka nożna. Po zwycięstwie nad Leśnikiem Margonin KP Piła z kompletem punktów. Obejrzyjcie zdjęcia z meczu

Na razie świetnie radzą sobie piłkarze KP Piła w rozgrywkach A klasy. Pilanie, po zwycięstwie nad Leśnikiem II Margonin, zajmują z kompletem punktów drugie miejsce

W meczu piłkarskiej A klasy Klub Piłkarski Piła pokonał na stadionie MOSiR-u 3:1 (2:0) Leśnika II Margonin. Mecz w przeważającej części toczył się przy padającym deszczu. Prowadzenie dla pilan zdobył w 19' Kacper Dybziński (asysta Mateusz Zaiarnowski).

Ten sam zawodnik podwyższył 15 minut później wynik na 2:0 (asysta Robert Greń). Po zmianie stron na listę strzelców wpisał się w 77' Mateusz Zieliński (asysta Jeremiasz Pawłowski) i KP Piła prowadził 3:0. Minutę potem goście ustali wynik spotkania na 3:1.

Po tym zwycięstwie pilski zespół zajmuje w rozgrywkach A klasy drugie miejsce z kompletem punktów. Prowadzi Drawa Krzyż Wielkopolski, która wyprzedza Klub Piłkarski Piła jedynie korzystniejszą różnicą strzelonych i straconych bramek.